• 1st place

    EDYCJA I

I Edycja konkursu FADO Design zakończona!

W związku z faktem, że nasza prośba o weryfikację głosów nie została rozpatrzona przez administratora strony Facebook, podjęliśmy decyzję o uznaniu wyników głosowania z dnia 15.02.2016 w niezmienionej formie. Liczba zdobytych głosów zweryfikowana została o godzinie 22.00, poniżej przedstawiamy 3 najwyższe wyniki w postaci zrzutu ekranu. Zwycięzcy gratulujemy!

K. Frajman

J. Rajs

N. Kosciniski

Nagroda Specjalna Organizatora przyznana!

Z radością informujemy że jury jednogłośnie wytypowało 3 projekty, które postanowiliśmy wyróżnić nagrodą specjalną organizatora konkursu.
Zwycięzcom gratulujemy!

1

I Miejsce – Landi Edoardo – nagroda 1000 euro, zaproszenie na praktyki w FADO

 

 

 

 

Dron_Plansza1

II Miejsce – Nicholas Kościński – zaproszenie na praktyki w FADO

 

 

 

 

 

 

7

III Miejsce – Dawid Dubanosow – zaproszenie na praktyki w FADO

 

 

 

 

 

 

Głosowanie dobiegło końca!

Dziękujemy wszystkim twórcom za udział w konkursie. Jednocześnie informujemy, że w związku z faktem, iż aktualne wyniki zostały oprotestowane przez część uczestników konkursu (zarzutem był zakup polubień) podjęliśmy decyzję o zwróceniu się do administratora Facebooka w celu ustalenia czy zgłoszone uwagi są zasadne.
Aby nie przeciągać napięcia związanego z wytypowaniem zwycięzcy, postanowiliśmy rozszerzyć formułę konkursu o nagrody specjalne jury, które zostaną ogłoszone jeszcze w tym tygodniu.
O wynikach głosowania na Facebooku poinformujemy państwa jak tylko otrzymamy informację zwrotną od administratora strony.

Drugi etap konkursu dobiegł końca!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Poziom prac był naprawdę wysoki, po kilkudniowych naradach jury wytypowało 25 projektów, które przechodzą do ostatniego etapu konkursu.
Podczas selekcji przyjęliśmy założenie, że projekty niedokończone zostają wykluczone. Część z nadesłanych prac, mimo tego że atrakcyjna wizualnie, byłaby możliwa do wykonania w sposób łatwiejszy i tańszy metodami konwencjonalnymi. W takim wypadku prace również były odrzucane.
Praktycznie wszystkie wyróżnione prace wymagają pewnych modyfikacji pod kątem technologii DMLS (w obecnej formie ich wydrukowanie byłoby niemożliwe), dlatego postanowiliśmy wyróżnić je warunkowo, przy założeniu że autor wprowadzi modyfikacje projektu wg. naszych zaleceń. Brak wprowadzenia zmian w projekcie będzie wiązało się z wykluczeniem pracy z konkursu niezależnie od ilości zdobytych głosów.
Poniżej przedstawiamy alfabetyczną listę nazwisk/pseudonimów osób, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu:
1. Amal A-Sahari
2. Andrzej Bożek
3. Bianka Pieri
4. Bucci Eleonora
5. Ceccarelli Valentina
6. Daria Joanna
7. Davide Mehdi Duranti
8. Dawid Dubanosow
9. E. Gizowska
10. Linda Quattrini
11. Issota Ludovicca
12. Iza Włodarczyk
13. Jakub Kozłowski
14.Jarosław Hamryszczak
15. Julia Rajs
16. Katarzyna Giedroyć
17. Koen Fraijman
18. Landi Edoardo
19. Marek Dębicki
20. Matteo Berardi
21. Michelle Della Cuna
22. Misso Luca
23. Nicholas Kościński
24. Saskia Wojtalewicz
25. TAN XIN Qing
Zdjęcia prac powyżej wymienionych osób zostaną umieszczone w galerii na naszym profilu Facebook. Osoby wyróżnione prosimy o przesłanie 1 renderu swojego projektu, prezentującego przedmiot w atrakcyjny sposób. Termin końcowy nadsyłania renderów to Poniedziałek (18.01.2016) godz. 9.00. Jeśli do tego czasu nie otrzymamy renderów prac, wybierzemy zdjęcie z dostępnych materiałów wg. naszego uznania.
Głosować na najlepszy projekt możemy poprzez polubienie konkretnego zdjęcia projektu. Praca która zdobędzie największą ilość polubień wygrywa. Głosowanie potrwa równy miesiąc, od 18.01.2016 do 15.02.2016. do godziny 22.00. Po tej godzinie kolejne polubienia nie będą uwzględniane.
Na przełomie lutego/marca planowana jest kolejna edycja konkursu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału.

Pierwszy etap konkursu dobiegł końca!

Z radością informujemy, że wasze zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania! Ze względu na dużą ilość nadesłanych projektów (ponad 150 prac), jesteśmy zmuszeni wydłużyć prace jury do końca przyszłego tygodnia. Będziemy informować was o postępach w weryfikacji prac na bieżąco!

Top
PolandEnglish